User Relationships (6.x-1.4) - en to ga translation catalogue (12 entries)

en: Approve
ga: Aontaigh le

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Picture
ga: Pictiúr

en: days
ga: laethanta

en: Expiration
ga: Dáta as feidhm

en: Updated date
ga: Nuashonraithe

en: Pending
ga: Ar feitheamh
