User Relationships (6.x-1.4) - en to mg translation catalogue (16 entries)

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Approve
mg: Ekena

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: Type
mg: Karazana

en: yes
mg: eny

en: List
mg: Lisitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Comments
mg: Heviteny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: User
mg: Mpampiasa
