User Relationships (6.x-1.4) - en to no translation catalogue (62 entries)

en: delete
no: slett

en: Approve
no: Godkjenn

en: Delete
no: Slett

en: Submit
no: Send

en: Operations
no: Handlinger

en: Username
no: Brukernavn

en: yes
no: ja

en: List
no: Liste

en: Cancel
no: Avbryt

en: Remove
no: Fjern

en: Comments
no: Kommentarer

en: unknown
no: ukjent

en: Yes
no: Ja

en: No
no: Nei

en: view
no: vis

en: This action cannot be undone.
no: Denne handlinga kan ikke gjøres om.

en: Settings
no: Innstillinger

en: Name
no: Navn

en: edit
no: rediger

en: Default
no: Standard

en: Unknown
no: Ukjent

en: Picture
no: Bilde

en: User
no: Bruker

en: no
no: nei

en: All
no: Alle

en: days
no: dager

en: Submitted
no: Ikke oppgitt

en: 1 day | @count days
no[0]: 1 dag
no[1]: @count dager

en: Never
no: Aldri

en: Private messages
no: Private meldinger

en: Current
no: Gjeldende

en: General
no: Generelt

en: Email subject
no: Emne

en: Random
no: Tilfeldig

en: Expiration
no: Utløpsdato

en: Operation
no: Handling

en: Created date
no: Dato opprettet

en: Updated date
no: Oppdatert dato

en: Approved
no: Godkjente

en: Are you sure you want to delete %name?
no: Er du sikker på at du vil slette %name?

en: Pending
no: Avventer

en: Messages
no: Meldinger

en: update
no: oppdater

en: Received requests
no: Mottatte forespørsler

en: Accepted
no: Akseptert

en: Fixed
no: Fast

en: Reverse
no: Motsatt

en: Relationships
no: Relasjoner

en: My relationships
no: Mine relasjoner

en: Relationship
no: Relasjon

en: relationships
no: relasjoner

en: Removed
no: Fjernede

en: Unknown error
no: Ukjent feil

en: Author Pane
no: Forfatterrute

en: Not Approved
no: Ikke Godkjent

en: Is the logged in user
no: Er den innloggede brukeren

en: Remove @name from @rel_plural_name
no: Fjern @name fra @rel_plural_name

en: Add @rel_name
no: Legg til @rel_name

en: Become @name's @rel_name
no: Bli @names @rel_name

en: Become %name's %rel_name
no: Bil %names %rel_name

en: You do not have any relationships with other users.
no: Du har ingen relasjoner til andre brukere.

en: My relationships (received requests)
no: Mine relasjoner (mottatte forespørsler)
