User Relationships (6.x-1.4) - en to nn translation catalogue (27 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: yes
nn: ja

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: view
nn: vis

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Default
nn: Standard

en: Picture
nn: Bilete

en: User
nn: Brukar

en: no
nn: nei

en: All
nn: Alle

en: days
nn: dagar

en: 1 day | @count days
nn[0]: 1 dag
nn[1]: @count dagar

en: Never
nn: Aldri

en: Random
nn: Vilkårleg

en: update
nn: oppdater
