User Relationships (6.x-1.4) - en to ar translation catalogue (49 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: Approve
ar: الموافقة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Type
ar: النوع

en: yes
ar: نعم

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Comments
ar: التعليقات

en: unknown
ar: مجهول

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: view
ar: عرض

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Default
ar: الافتراضي

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Picture
ar: الصورة

en: User
ar: المستخدم

en: no
ar: لا

en: All
ar: الكل

en: Submitted
ar: تم الإرسال

en: 1 day | @count days
ar[0]: يوم واحد
ar[1]: أقل من يوم
ar[2]: يومين
ar[3]: @count أيام
ar[4]: @count يوما
ar[5]: @count يوم

en: Never
ar: أبدا

en: Current
ar: الحالي

en: Send
ar: أرسل

en: General
ar: عام

en: Random
ar: عشوائي

en: Operation
ar: عملية

en: Created date
ar: تاريخ الإنشاء

en: Updated date
ar: تاريخ التحديث

en: Approved
ar: معتمد

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Pending
ar: معلّق

en: Messages
ar: الرسائل

en: update
ar: حدّث

en: Fixed
ar: ثابت

en: Reverse
ar: عكس

en: Relationships
ar: العلاقات

en: Relationship
ar: العلاقة

en: relationships
ar: العلاقات

en: pending
ar: معلق

en: approved
ar: موافق عليه
