User Stats (6.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Anonymous
da: Anonym

en: @user's picture
da: @users billede

en: IP addresses
da: IP adresser

en: IP address
da: IP-adresse

en: Has Avatar
da: Har avatar
