User Stats (6.x-1.0-rc1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Value
de: Wert

en: Anonymous
de: Gast

en: @user's picture
de: Bild des Benutzers @user

en: IP addresses
de: IP-Adressen

en: IP address
de: IP-Adresse

en: Has Avatar
de: Hat ein Avatar
