User Stats (6.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Online
el: Σε λειτουργία

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Offline
el: Εκτός σύνδεσης

en: @user's picture
el: Εικόνα @user

en: IP address
el: IP διεύθυνση

en: Has Avatar
el: Έχει άβαταρ
