User Stats (6.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Online
et: Võrgus

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: @user's picture
et: Kasutaja @user pilt

en: IP address
et: IP-aadress
