User Stats (6.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Online
fr: En ligne

en: Anonymous
fr: Anonyme

en: Offline
fr: Hors ligne

en: @user's picture
fr: Portrait de @user

en: IP addresses
fr: Adresses IP

en: IP address
fr: Adresse IP

en: Has Avatar
fr: A un avatar
