User Stats (6.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Online
hr: Umreženo

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: @user's picture
hr: Slika korisnika @user

en: IP address
hr: IP adresa

en: Has Avatar
hr: Ima Avatar
