User Stats (6.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Online
lt: Įjungta

en: Anonymous
lt: Svečias

en: @user's picture
lt: @user portretas

en: IP addresses
lt: IP adresas

en: IP address
lt: IP adresas

en: Has Avatar
lt: Turi Avatarą
