User Stats (6.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Online
lv: Tiešsaistē

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Offline
lv: Nav tiešsaistē

en: @user's picture
lv: Lietotāja @user attēls

en: IP address
lv: IP adrese
