User Stats (6.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: @user's picture
nl: afbeelding van @user

en: IP addresses
nl: IP-adressen

en: IP address
nl: IP-adres
