User Stats (6.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Online
pl: Włączona

en: Anonymous
pl: Anonim

en: @user's picture
pl: Portret użytkownika @user

en: IP address
pl: Adres IP

en: Has Avatar
pl: Posiada portret
