User Stats (6.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Online
pt: Ligado

en: Anonymous
pt: Anónimo

en: @user's picture
pt: Retrato de @user

en: IP addresses
pt: Endereços IP

en: IP address
pt: Endereço IP

en: Has Avatar
pt: Tem Avatar
