User Stats (6.x-1.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Value
af: Waarde

en: Online
af: Aanlyn

en: Anonymous
af: Anoniem

en: @user's picture
af: @user se prentjie

en: User activity
af: Gebruiker aktiwiteit

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
af: Die gebruiker word beskou as aanlyn vir so lank nadat hulle 'n bladsy beskou het.

en: Online users
af: Aanlyn gebruikers
