User Stats (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Online
ar: عالخط

en: Anonymous
ar: مجهول

en: @user's picture
ar: صورة @user

en: User activity
ar: نشاط المستخدم

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
ar: تحسب فترة وجود المستخدم عالخط منذ آخر عرض لصفحة.

en: IP address
ar: عنوان الـIP

en: Online users
ar: المستخدمون عالخط
