User Stats (6.x-1.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Online
be: Анляйн

en: Anonymous
be: Ананім

en: @user's picture
be: @user малюнак карыстальніка

en: User activity
be: Актыўнасць карыстальніка

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
be: Карыстальнікі лічацца анлайн цягам гэтага часу па апошнім праглядзе старонкі.

en: IP address
be: IP адрас

en: Online users
be: Зараз анлайн
