User Stats (6.x-1.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Online
bg: Онлайн

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Offline
bg: Офлайн

en: @user's picture
bg: снимка на @user

en: User activity
bg: Активност на потребителя

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
bg: Колко минути потребителят трябва да бъде смятан за онлайн, след като е напуснал сайта.

en: Online users
bg: Потребители онлайн
