User Stats (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Online
ca: En línia

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Offline
ca: Desconnectat

en: @user's picture
ca: imatge de @user

en: User activity
ca: Activitat de l'usuari

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
ca: Un usuari es considera connectat per aquest temps des de que va veure per darrer cop una pàgina.

en: IP addresses
ca: Adreces IP

en: IP address
ca: Adreça IP

en: Has Avatar
ca: Té avatar

en: Online users
ca: Usuaris connectats
