User Stats (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Anonymous
cs: Anonym

en: @user's picture
cs: Obrázek uživatele @user

en: User activity
cs: Aktivita uživatele

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
cs: Uživatel se považuje za online po tuto dobu od posledního zobrazení stránky.

en: IP addresses
cs: IP adresy

en: IP address
cs: IP adresa

en: Online users
cs: Online uživatelé
