User Stats (6.x-1.0) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Online
dz: གློག་ཐོག

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: @user's picture
dz: @user's་གི་ པར།

en: User activity
dz: ལག་ལེན་པའི་ལཱ།

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
dz: མཐའ་མཇུག་  ཤོག་ལེབ་ཅིག་བལྟ་ཞིནམ་ལས་  རྐྱངམ་ཅིག་  ལག་ལེན་པ་དེ་  འདི་ཚོན་ཚོད་གློག་ལམ་ཐོག་ལུ་  ཨིནམ་སྦེ་ཆ་འཇོག་འབདཝ་ཨིན།

en: Online users
dz: གློག་ལམ་ཐོག་ལུ་  ལག་ལེན་པ་འདི་ཚུ།
