User Stats (6.x-1.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Online
eo: Reta

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: @user's picture
eo: bildo de @user

en: User activity
eo: Uzanta aktiveco

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
eo: Uzanto estas konsiderata ensalutinta ĉi tiom longe post kiam tiu laste vidis paĝon.

en: Online users
eo: Enretaj uzantoj
