User Stats (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Online
fa: برخط

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Offline
fa: آفلاین

en: @user's picture
fa: تصویر @user

en: User activity
fa: فعالیت کاربر

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
fa: یک کاربر برای مدت تعیین شده پس از آخرین مشاهده‌ی یک صفحه، آنلاین محسوب می‌شود.

en: IP addresses
fa: آدرس‌های آی پی

en: IP address
fa: آدرس IP

en: Has Avatar
fa: آواتار دارد

en: Online users
fa: کاربران آنلاین
