User Stats (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Online
fi: Sivusto on käytössä

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: @user's picture
fi: Käyttäjän @user kuva

en: User activity
fi: Käyttäjäaktiivisuus

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
fi: Sen jäkeen kun käyttäjä viimeksi latasi sivun, hänen katsotaan olevan paikalla vielä näin kauan

en: IP address
fi: IP osoite

en: Has Avatar
fi: Omistaa Avattaren

en: Online users
fi: Paikalla ovat käyttäjät
