User Stats (6.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Online
gu: ઉપલબ્ધ

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: IP address
gu: IP સરનામું

en: Online users
gu: ઉપલબ્ધ સદસ્યો
