User Stats (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Value
he: ערך

en: Online
he: מקוון

en: Anonymous
he: אנונימי

en: @user's picture
he: התמונה של @user

en: User activity
he: פעילות חבר הקהילה

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
he: המשתמש נחשב מחובר לזמן זה שאחרי הפעם האחרונה שהוא צפה בדף כלשהוא.

en: IP address
he: כתובת IP

en: Has Avatar
he: יש avatar

en: Online users
he: חברים שמחוברים עכשיו
