User Stats (6.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: @user's picture
hy: @user-ի նկարը

en: User activity
hy: Օգտատիրոջ գործունեությունը

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
hy: Օգտագործողը համարվում է առցանց այնքան ժամանակ, սկսած էջ մուտք գործելու վերջին պահից:

en: IP address
hy: IP հասցե
