User Stats (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Online
is: Tengdir

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: User activity
is: Virkni notanda

en: IP address
is: IP vistfang

en: Online users
is: Tengdir notendur
