User Stats (6.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: @user's picture
jv: Foto @user's

en: User activity
jv: Kegiatan warga

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
jv: Panganggo dianggep online saksuwene iki sakwisé nonton kācā pungkasan.

en: IP address
jv: Alamat IP

en: Online users
jv: User online
