User Stats (6.x-1.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Value
kk: Мән

en: Online
kk: Онлайн

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: @user's picture
kk: @user'ның сүреті

en: User activity
kk: Пайдаланушының белсенділігі

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
kk: Пайдаланушы соңғы бетті көргеннен кейін осынша уақытқа онлайн болып саналады.

en: Online users
kk: Кәзіргі уақытта сайтте падаланушылар
