User Stats (6.x-1.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Online
km: លើ​បណ្ដាញ

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: @user's picture
km: រូបភាព​របស់ @user

en: User activity
km: សកម្ម​ភាព​អ្នក​ប្រើ

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
km: អ្នកប្រើ​ត្រូវ​បាន​ចាត់ទុកថា​នៅ​លើ​បណ្ដាញ​សម្រាប់​រយៈពេល​ប៉ុណ្ណេះ បន្ទាប់ពី​ពួកគេ​បាន​មើល​ទំព័រ​លើក​ចុងក្រោយ ។

en: IP address
km: អាសយដ្ឋាន​ IP

en: Online users
km: អ្នក​ប្រើ​លើ​បណ្តាញ​
