User Stats (6.x-1.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Online
ku: لەسەر هێڵە

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: @user's picture
ku: @user's وێنەی

en: User activity
ku: چالاکیی بەکارهێنەر

en: IP address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.

en: Online users
ku: ئەندامانی سەرهێڵ
