User Stats (6.x-1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: @user's picture
mr: @userचे चित्र

en: User activity
mr: सदस्य कृती

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
mr: सद्स्याने शेवटची कृती केल्यापासून या वेळे पर्यंत त्याला ऒनलाईन समजल्या जाईल.

en: Online users
mr: आलेले सदस्य
