User Stats (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Value
id: Nilai

en: Online
id: Dalam talian

en: Anonymous
id: Tanpa nama

en: @user's picture
id: Gambar @user

en: User activity
id: Aktiviti pengguna

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
id: Pengguna dikira sedang berada dalam talian setelah berada di sesuatu laman selama ini.

en: IP address
id: Alamat IP

en: Online users
id: Pengguna-pengguna dalam talian
