User Stats (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Online
oc: En linha

en: Anonymous
oc: Anonim

en: @user's picture
oc: Retrait de @user

en: User activity
oc: Activitat de l'utilizaire

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
oc: Durada pendent la quala se considèra qu'un utilizaire es en linha aprèp qu'aja vist una pagina pel darrièr còp.

en: IP address
oc: Adreça IP

en: Has Avatar
oc: A un avatar

en: Online users
oc: Utilizaires connectats
