User Stats (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Online
ro: Activ

en: Anonymous
ro: Anonim

en: @user's picture
ro: imaginea utilizatorului @user

en: User activity
ro: Activitatea utilizatorului

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
ro: Un utilizator este considerat online pe această durată de timp după ultima accesare a unei pagini din site.

en: IP address
ro: Adresă IP

en: Online users
ro: Utilizatori prezenţi
