User Stats (6.x-1.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Online
sl: Stran je dosegljiva

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: @user's picture
sl: Slika za %user

en: User activity
sl: Aktivnost uporabnika

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
sl: Uporabnik se smatra prijavljen še toliko časa po zadnjem ogledu strani.

en: IP address
sl: IP naslovi

en: Online users
sl: Prijavljeni uporabniki
