User Stats (6.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Anonymous
te: అనామకం

en: @user's picture
te: @user యొక్క చిత్రం

en: User activity
te: వాడుకరి కలాపం

en: IP address
te: ఐపీ చిరునామా
