User Stats (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Value
da: Værdi

en: @user's picture
da: @users billede

en: User activity
da: Brugeraktivitet

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
da: En bruger bliver opfattet som online i dette tidsrum efter hun sidst har set en side.

en: Online users
da: Brugere online
