User Stats (6.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Online
th: ออนไลน์

en: @user's picture
th: รูปภาพของ @user

en: IP address
th: ที่อยู IP

en: Online users
th: ผู้ใช้ที่ออนไลน์
