User Stats (6.x-1.0) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Value
es: Valor

en: Online
es: Conectado

en: Anonymous
es: Anónimo

en: Offline
es: Desconectado/a

en: @user's picture
es: Imagen de @user

en: User activity
es: Actividad de usuario

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
es: Un usuario es considerado conectado durante este tiempo después de haber visto una página por última vez.

en: IP addresses
es: Direcciones IP

en: IP address
es: Direccion(es) IP

en: Has Avatar
es: Tiene avatar

en: Online users
es: Usuarios conectados
