User Stats (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Anonymous
pt: Anônimo

en: @user's picture
pt: Foto de @user

en: User activity
pt: Atividade do usuário

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
pt: Um usuário é considerado "online" pelo seguinte intervalo de tempo após última visita a uma página.

en: IP address
pt: Endereço IP

en: Has Avatar
pt: Tem uma foto

en: Online users
pt: Usuários online
