User Stats (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: @user's picture
sk: Obrázok používateľa @user

en: User activity
sk: Aktivita používateľa

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
sk: Používateľ sa považuje za online v tomto čase od posledného zobrazenia stránky.

en: IP addresses
sk: IP adresy

en: IP address
sk: IP adresa

en: Online users
sk: Online používatelia
