User Terms (6.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: None
ru: Нет

en: User Terms settings
ru: Настройки пользовательских терминов

en: Configure user terms vocabulary settings.
ru: Измените настройки словаря пользовательских условий.

en: User Vocabulary
ru: Пользовательский словарь

en: User Terms
ru: Пользовательские термины

en: Allows users to be associated with taxonomy terms.
ru: Разрешает пользователям быть ассоциированными с терминами таксономии.
