User Terms (6.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: User
he: משתמש

en: Term
he: מושג

en: Term ID
he: מזהה מושג

en: Uncategorized
he: לא משוייך לקטגוריה

en: All terms
he: כל המונחים

en: Link this field to its term page
he: קשר שדה זה לדף המושג שלו
