User Terms (6.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: User
ja: ユーザー

en: Term
ja: ターム

en: Term ID
ja: タームID

en: Uncategorized
ja: カテゴリーなし

en: Link this field to its term page
ja: このフィールドをタームページへリンク
