User Terms (6.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: User
be: Карыстальнік

en: Term
be: Тэрмін

en: Term ID
be: ID тэрміна

en: Uncategorized
be: Без катэгорыі

en: All terms
be: Усе тэрміны

en: The taxonomy term ID for the term.
be: Ідэнтыфікатар тэрміну таксаноміі для тэрміну

en: The taxonomy term name for the term.
be: Назва тэрміну таксаноміі для тэрміну
