User Terms (6.x-1.1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: User
cs: Uživatel

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Term
cs: Termín

en: Term ID
cs: ID termínu

en: Terms
cs: Termíny

en: Uncategorized
cs: Nezařazeno

en: No vocabularies available.
cs: Nejsou k dispozici žádné slovníky.

en: Profile category
cs: Kategorie profilu

en: The taxonomy term ID for the term.
cs: ID termínu taxonomie pro termín.

en: The taxonomy term name for the term.
cs: Název termínu taxonomie pro termín.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
cs: Jméno slovníku, do kterého termín patří.
